Instruktor tańca latynoamerykańskiego z językiem hiszpańskim
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Koszalin
5 dni temu
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/1923
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć tanecznych typowo latynoamerykańskich w języku hiszpańskim. Zajęcia taneczne z tańca salsa, bachata, tango argentyńskie, choreografia reggaeton, folklor argentyński
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: artystyczne gra na instrumencie
Uprawnienia: artystyczne taniec
Uprawnienia: animator czasu wolnego

Wymagania inne:

taniec folklor argentyński, tango argentyńskie milonga

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Racławicka 13, 75-620 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Monika Góralska
monika.goralska@pup.koszalin.pl
943455718

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

dodatkowe informacje: praca w godz. 14:00-22:00, umowa na czas określony 2 lata

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie