Intendent
Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Dąbrowa Górnicza
8 dni temu
Intendent
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1583
OBOWIĄZKI:
tworzenie jadłospisów, zamawianie produktów do sporządzania posiłków, rozliczanie faktur zakupowych oraz rozliczanie magazynu żywnościowego, rozliczanie posiłków w szkole oraz opłat za pobyt i żywienie w przedszkolu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Intendent (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

znajomość przepisów i zasad żywienia dzieci w placówkach oświatowych znajomość przepisów HCCP znajomość obsługi oprogramowania Vulcan Stołówka i Vulcan Magazyn

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Sobieskiego 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Dział Obsługi Klienta
32 262 37 39

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej