Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Introligator - Operator falcerki

Professional HR

Warmińsko-mazurskie

98 dni temu

Firma Professional HR jako agencja consultingowa zajmuje się poszukiwaniem specjalistów średniego i wyższego szczebla zarówno dla dużych jak i mniejszych firm, a obszar działania obejmuje całą Polskę. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie Rekrutacji i Selekcji Pracowników.

W związku z nowym projektem dla naszego klienta z branży drukarskiej (największa drukarnia w regionie), poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin Prawobrzeże

Główne zadania:
  • realizacja bieżących zleceń produkcyjnych zgodnie z przyjętymi normami technologicznymi- oprawy miękkie i twarde,
  • obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich (cyfrowe i manualne),
  • ciągła kontrola jakości wykonywanego zlecenia,
  • zgłaszanie przełożonemu nieprawidłowości oraz zapotrzebowania na wszelkie materiały.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn introligatorskich - warunek konieczny!,
  • staranność, dokładność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • pomoc w relokacji dla kandydatów z innych województw w Polsce,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – ponad obowiązujący standard w branży!
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • 3 miesięczny okres próbny,
  • samodzielne stanowisko,
  • rozwój zawodowy, możliwość zdobycia cennych certyfikatów zawodowych,
  • udział w ciekawych projektach, możliwość kreowania rozwiązań,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Poznaj stanowisko: Introligator

Introligator to osoba, zajmująca się profesjonalną oprawą materiałów drukowanych. W praktyce może to oznaczać oprawę prac licencjackich i magisterskich, albumów fotograficznych, broszur informacyjnych, klaserów i innych materiałów o różnym przeznaczeniu i zawartości. Wysoce wykwalifikowani specjaliści zajmują się oprawą druków o wartości historycznej. Introligatorzy specjalizujący się w oprawie, ...
Introligator Praca Introligator