Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Budowy

Sinohydro Corporation Ltd Sp. z o.o.
Nowa Sól
praca stacjonarna
1085 dni temu

Ogłoszenie numer: 4486768, z dnia 2021-05-03

Sinohydro to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna).

Miejsce pracy: Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Wsparcie Kierownika Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac z przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi
  • Dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw
  • Egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót
  • Bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie
  • Raportowanie zaawansowania robót i innych parametrów określonych przez kierownika robót

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budowlanym
  • Dysponowanie niezbędną wiedzą i doświadczeniem w pracy na budowie
  • Doświadczenie związane z budową przepompowni
  • Posługiwanie się oprogramowaniem typu AutoCAD, MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja zarówno pracy własnej, jak i podległych zespołów wykonawczych,
  • Umiejętność pracy zespołowej, samodzielność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną