Inżynier chemik / Chemik procesowy [rekrutacja prowadzona online]

Klient portalu Praca.pl

Zielona Góra

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 3270640, z dnia 2020-04-06

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Praca nad stroną chemiczną prowadzonego projektu.
  • Prowadzenie analiz laboratoryjnych, praca przy ustalaniu procedur pomiarowych w firmie.
  • Pobieranie próbek.
  • Udział w prowadzeniu prac badawczych i rozwojowych.
  • Analizowanie wyników badań eksperymentalnych oraz wyciąganie wniosków.
  • Tworzenie raportów.
  • Prace nad optymalizacją instalacji.
  • Wyszukiwanie, analiza i implementacja optymalnych rozwiązań.

Wymagania

  • Świetna znajomość chemii /chemii procesowej.
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu metod analitycznych i technik pomiarowych.
  • Doświadczenie w wykonywaniu analiz laboratoryjnych.
  • Min. 3-5 lat doświadczenia.
  • Doświadczenie przy realizowaniu projektów i prowadzeniu prac badawczo – rozwojowych.
  • Dodatkowym plusem będzie doświadczenie i wiedza z zakresu zgazowania biomasy.
  • Mile widziana znajomość programów do obliczeń w technologii chemicznej.
  • Wysoki poziom i produktywność wykonywanej pracy, umiejętność rozwiązywania problemów i zadań.
  • Otwartość i pasja do tworzenia innowacyjnych rozwiązań.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Terminowość, zaangażowanie, odpowiedzialność, wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność, chęć pracy w zespole, uczciwość.
  • Min. Wykształcenie wyższe chemiczne / inżynieria chemiczna i procesowa.

Oferujemy

  • Udział w innowacyjnym projekcie z dużymi możliwościami wdrażania własnych pomysłów.
  • Praca w pozytywnej atmosferze w zespole energicznych specjalistów.
  • Możliwość rozwoju kompetencji na szkoleniach.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z dobrym wynagrodzeniem.
  • Przełożenie efektów pracy na ochronę środowiska.
  • Kulturę pracy opartą na nowoczesnych metodykach i dużą otwartość na wdrażanie najlepszych praktyk ze świata w firmie.

Rekrutacja prowadzona online.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj stanowisko: Chemik
Chemik jest osobą badającą i analizującą skład chemiczny substancji organicznych i nieorganicznych, przeprowadzającą badania laboratoryjne i konstruującą teorie, jednocześnie weryfikując wiedzę dotychczas znaną. Osoby wykształcone w tym kierunku mogą pracować naukowo, lub w charakterze specjalisty w różnorodnych firmach i przedsiębiorstwach, prowadzących działalność związaną z chemią, przeważnie przedsiębiorstwach produkcyjnych, ...
Praca Chemik