Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier przygotowania i realizacji inwestycji

H2optim Sp. z o.o.Sp.K.

Poznań

115 dni temu

H2Optim Sp. z o.o.Sp.K firma o ugruntowanej pozycji w branży sanitarnej zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej
  • tworzenie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi zadaniami
  • prowadzenie i koordynacja inwestycji przemysłowych
  • przygotowywanie harmonogramów i kosztorysów prowadzonej inwestycji
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • przygotowanie ofert technicznych
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek inżynieria środowiska)
  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe
  • doświadczenie w realizacji inwestycji przemysłowych
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • znajomość programu kosztorysowania - mile widziana
  • posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji Kierownika Budowy bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej – mile widziane
  • Prawa jazdy kat. B
FIRMA OFERUJE
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne zarobki
  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu