Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Robót Mostowych

Klient portalu Praca.pl

Podlaskie

40 dni temu

Ogłoszenie numer: 2325992, z dnia 2019-03-11

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • bezpośrednie kierowanie robotami budowlanymi we współpracy z Kierownikiem Robót;
  •  koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy;
  • nadzór nad podwykonawcami;
  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych
  • organizowanie i realizacji robót mostowych;
  • archiwizacja / dystrybucja / odtwarzanie / aktualizacja dokumentów projektowych wykorzystywanych podczas budowy;
  • przygotowywanie i analiza tabel oraz zestawień dla robót mostowych;
  • bieżące rozwiązywania problemów technicznych;
  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane o profilu mostowym;
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy realizacji kontraktów infrastrukturalnych w dziale drogowym/mostowym;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość metod i technik budowlanych;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • kreatywność w działaniu;
  • umiejętność dobrej organizacji;
  • dyspozycyjność – praca na terenie całej Polski
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji.
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy