• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Java Front-End Developer

VIG Polska
Warszawa
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
976 dni temu

Obecnie do VIG Polska poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wyższego wykształcenia na kierunku związanym z IT
  • Znajomości JavaScript, Angular 2+, TypeScript, CSS, HTML
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielności w działaniu, sumienności, bardzo dobrej organizacji pracy
  • Doświadczenia w branży ubezpieczeniowej/finansowej lub przy serwisach transakcyjnych (mile widziane)
Zakres obowiązków:
  • Implementacja procesów sprzedażowych dla nowych produktów ubezpieczeniowych w portali sprzedażowym
  • Implementacja nowych produktów
  • Implementacja nowych funkcjonalności w portalu sprzedażowym, zgodnie z zapotrzebowaniem biznesowym
  • Przygotowywanie, zarządzanie oraz analiza niezbędnej dokumentacji technicznej
Co oferujemy:
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Dowolny model współpracy (umowa o pracę, umowa-zlecenie, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego i do kursów specjalistycznych
  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)
  • Welcome bonus w postaci dowolnego szkolenia zewnętrznego
  • Parking rowerowy z zapleczem technicznym (szatnie, prysznice)
  • Uczestnictwo w dużych i ambitnych projektach
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Udział w projektach zgodnie z podejściem Agile
  • Klub biegowy, drużynę piłkarską