Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 godz.
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

STAR-TYP SPORT ZAKŁADY WZAJEMNE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1889 dni temu

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która powstała w 1997 roku i obecnie zatrudnia blisko 1300 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanych systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych punktów przyjmowania zakładów. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy:
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Karta MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe,
  • Dostęp do Chill Out Room,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie.
Wymagania:
  • Od 2 do 3 letniego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w agencji reklamowej,
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi marketingowych w celu podnoszenia efektywności działań,
  • Znajomość aktualnych trendów komunikacyjnych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,
  • Świetne zdolności interpersonalne,
  • Zaangażowanie, samodzielność, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom C1).
Obowiązki:
  • Współpraca, rozwijanie oraz utrzymywanie krótko i długoterminowej strategii marki na rynkach zagranicznych,
  • Przygotowanie i wdrożenie marki na rynki zagraniczne,
  • Monitorowanie i analiza efektywności prowadzonych działań oraz ich optymalizacja,
  • Opracowanie koncepcji produktowych i promocyjnych,
  • Przygotowanie, prowadzenie i rozliczenie kampanii marketingowych i ich optymalizacja,
  • Wypracowanie i zarządzanie contentem (na landing page),
  • Monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów w kategorii oraz poszukiwanie pomysłów i niestandardowych rozwiązań,
  • Koordynacja działań zespołu merytorycznego wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
  • Raportowanie działań marketingowych do Marketing Managera,
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu maksymalizacji zysków.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”