Najnowsze oferty pracy

  • Kamieniarz

    KAMIENIARSTWO   Świerklany Dolne    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 242 - 7 040 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    polerowanie; szlifowanie; cięcie granitu;
Zobacz więcej ofert pracy

Kamieniarz

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce
Bydgoszcz
praca stacjonarna
1756 dni temu

  Aktualnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kamieniarz
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: kam/bydg/2019

Opis stanowiska:

  • obróbka/szlifowanie kamienia,
  • demontaż/montaż nagrobków.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • siła fizyczna.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • zatrudnienie na cały etat,
  • stabilną pracę w Bydgoszczy od zaraz.