Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca C + E - bez doświadczenia

Klient portalu Praca.pl

Warmińsko-mazurskie

37 dni temu

Ogłoszenie numer: 2565519, z dnia 2019-07-18

Zajmujemy się przewozem drobnicy, głównie części Volvo.

Jesteśmy na rynku od 1996 roku.

Współpracujemy ze spedycją Szwedzką Ital Cargo i Mattson, DFDS, DSV

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Trasy międzynarodowe Szwecja Włochy.
  • Umożliwiamy współpracę i naukę z najlepszymi kierowcami jeżdżącymi po zachodniej Europie.
  • Tabor samochodowy nowy, maksymalnie 3 letni Volvo i Scania.
  • Szukam osób bez doświadczenia.
  • Jeździmy tylko plandekami.
  • Jeździmy na plandekach.
  • Zmiany 2/1 3/1 4/1 4/2.
  • Dowozimy kierowcę do ciężarówki z Gdańska w woj. pomorskim (siedziby naszej firmy).

Wymagania

  • Karta kierowcy.
  • Prawo jazdy kat. C i E
  • ADR

Oferujemy

  • Okres przyuczenia atrakcyjnie płatny.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Termin wypłat maksymalnie po 3 dniach od zjazdu z trasy.
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E