Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca C+E

Carlsberg Polska

Szczecin

134 dni temu

Obecnie Browar Bosman zatrudnia ok. 200 osób, które swoją pasją, profesjonalizmem oraz zaangażowaniem sprawiają, że Bosman rozwija się i warzy jedną z najpopularniejszych marek piwa w regionie, z czego jesteśmy bardzo dumni. W zeszłym roku obchodziliśmy 170 urodziny. Należymy do duńskiego Carlsberga, który jest jednym z liderów światowego browarnictwa.

W związku z rozwojem naszego browaru poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Co zyskujesz:

  • Stabilne zatrudnieniowe w firmie z wieloletnimi tradycjami - Warzymy piwo od 170 lat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + jasny system premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy,
  • Umowę o pracę podpisanę bezpośrednio z nami,
  • Dodatki finansowe – (Karty przedpłacone świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci, Dofinansowanie do urlopu tzw. wczasy pod gruszą, Becikowe, Pożyczki mieszkaniowe i zapomogi),
  • Dodatki pozafinansowe z możliwością rozszerzenia na bliskich – (Karta MurtiSport, Opieka medyczna w LuxMed, ubezpieczenie NNW, Piwo świąteczne).

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zestawu: ciężarówka z naczepą lub przyczepą,
  • Nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem towaru,
  • Dbałość o powierzony zestaw i ładunek,
  • Transport na terenie województwa zachodniopomorskiego (ok. 90% czasu pracy) oraz całej Polski (ok. 10 % czasu pracy).

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • Posiadasz prawo jazdy kat. C + E,
  • Ukończyłeś/-aś kurs na przewóz rzeczy,
  • Posiadasz roczne doświadczenie w prowadzeniu ciężarówki,
  • Masz kartę kierowcy,
  • Charakteryzuje Cię uczciwość, rzetelność, zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Akceptujesz pracę w systemie trzyzmianowym,
  • Mile widziane jest doświadczenie prowadzenia pojazdu z przyczepą,
  • Mile widziana jest książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E