Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik Apteki
Klient portalu Praca.pl
Konin
kierownik/koordynator
23 dni temu

Ogłoszenie numer: 4919966, z dnia 2021-07-02

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Konin

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy apteki oraz nadzór nad pracą podległego zespołu
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi Pacjenta
  • Nadzór nad stanem zaopatrzenia apteki

Wymagania

  • Spełnienie warunku formalnego: wykształcenia farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia stanowiska kierownika apteki
  • Dążenie do rozwoju własnego i podległego zespołu
  • Umiejętności menadżerskie
  • Gotowość i otwartość na zmiany
  • Umiejętności sprzedażowe

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Przyjazną i partnerską atmosferę
  • Atrakcyjny system premiowy