Kierownik Biura Sprzedaży Placówki Partnerskiej Nest Bank

INTELLIGENT SERVICES SUPPLIER Sp. z o.o.

Podkarpackie

264 dni temu

Ogłoszenie numer: 2490481, z dnia 2019-06-06

Intelligent Services Supplier  jest innowacyjną firma outsourcingową, która umożliwia swoim klientom realizację wyznaczonych celów, pomaga osiągać znakomite wyniki na różnych płaszczyznach, a także stwarza warunki do nieustannego rozwoju pracowników. Inspiracją dla nas są ludzie stawiający na rozwój oraz swobodę działania.

W naszym portfolio znajduje się szeroki wachlarz usług, m.in: księgowość, doradztwo podatkowe, zarządzanie zasobami ludzkimi.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • rekrutacja nowych pracowników oddziału;
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz odpowiedzialność za wyniki zespołu;
  • sprzedaż produktów finansowych;
  • wspieranie i rozwój kompetencji pracowników;
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami;
  • pozyskiwanie i budowanie relacji z pośrednikami kredytowymi.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie);
  • samodzielności w wykonywaniu zadań oraz podejmowaniu decyzji;
  • wysoko rozwinięte umiejętności managerskie;
  • dokładności i terminowości;
  • umiejętności pracy pod presją;
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (40 h tygodniowo);
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja);
  • przyjazne środowisko pracy oparte na polityce otwartych drzwi;
  • wsparcie w realizacji celów zawodowych.
Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży
Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Praca Kierownik ds. Sprzedaży