Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Biura Sprzedaży Placówki Partnerskiej Nest Bank

INTELLIGENT SERVICES SUPPLIER Sp. z o.o.

Podkarpackie

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2490481, z dnia 2019-06-06

Intelligent Services Supplier  jest innowacyjną firma outsourcingową, która umożliwia swoim klientom realizację wyznaczonych celów, pomaga osiągać znakomite wyniki na różnych płaszczyznach, a także stwarza warunki do nieustannego rozwoju pracowników. Inspiracją dla nas są ludzie stawiający na rozwój oraz swobodę działania.

W naszym portfolio znajduje się szeroki wachlarz usług, m.in: księgowość, doradztwo podatkowe, zarządzanie zasobami ludzkimi.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • rekrutacja nowych pracowników oddziału;
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz odpowiedzialność za wyniki zespołu;
  • sprzedaż produktów finansowych;
  • wspieranie i rozwój kompetencji pracowników;
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami;
  • pozyskiwanie i budowanie relacji z pośrednikami kredytowymi.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie);
  • samodzielności w wykonywaniu zadań oraz podejmowaniu decyzji;
  • wysoko rozwinięte umiejętności managerskie;
  • dokładności i terminowości;
  • umiejętności pracy pod presją;
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (40 h tygodniowo);
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja);
  • przyjazne środowisko pracy oparte na polityce otwartych drzwi;
  • wsparcie w realizacji celów zawodowych.

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie – daj się poznać, wysyłając swoje CV.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść

dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Intelligent Services Supplier przy ul. Legnickiej 57D B/H, 54-204 Wrocław danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz”  wyrażasz chęć udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Kierownik ds. Sprzedaży Praca Kierownik ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest INTELLIGENT SERVICES SUPPLIER Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (740)
Wałbrzych (60)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (172)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (75)
Mazowieckie:
Warszawa (2183)
Radom (182)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (83)