Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik ds. Logistyki

INSTAL-FILTER SA

Kościan

39 dni temu

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTERPrzemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie - w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kościan
Opis stanowiska:
  • Organizowanie i kontrolowanie pracy działu logistyki
  • Wspomaganie działu realizacji w organizacji procesów logistycznych
Wymagamy:
  • Doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia o kierunku związanym z logistyką lub o kierunku technicznym
  • Doświadczenia w procesie negocjacji i zarządzania zespołem ludzi
  • Motywacji wewnętrznej w rozwoju zawodowym i osiąganiu wytyczonych celów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rynku stali, urządzeń mechanicznych, elektrycznych, automatyki

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie z dużym potencjałem rozwoju,
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry,
  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego,
  • Motywacyjny system wynagradzania.

Poznaj

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER SA Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Dystrybucji i Logistyki

Kierownik ds. Dystrybucji i Logistyki to osoba, która zarządza łańcuchem dostaw w firmie z branży logistycznej. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: organizowanie i nadzorowanie działalności dystrybucyjno - logistycznej na podległym terenie, kontrola kosztów zbytu i eksportu, odpowiedzialność za stan floty transportowej, nadzorowanie gospodarki magazynowej, a także koordynowanie przepływu ...
Kierownik ds. Dystrybucji i Logistyki Praca Kierownik ds. Dystrybucji i Logistyki

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (765)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2163)
Radom (169)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)