Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik ds. Organizacji Projektów

Euro- Inwest Projekt sp.j.

Świętokrzyskie

204 dni temu

Firma Euro-Inwest Projekt Sp. J. to polska firma, którą rozwijamy nieprzerwanie już od 11 lat.
W tym okresie zrealizowaliśmy szereg projektów, od przemysłu ciężkiego, energetyki i fabryk, poprzez stadiony, metro, dworce kolejowe i galerie handlowe. Wykonujemy usługi elektryczne instalacji słabo i silnoprądowych na terenie całej Polski i w Europie. Podążamy za rosnącymi oczekiwaniami rynku, biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny z naciskiem na bezpieczeństwo pracowników.

W związku z rozwojem naszych usług na rynku niemieckim, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Jeśli jesteś ambitny, nastawiony na sukces i pasjonuje Cię poznawanie nowych ludzi, nawiązywanie kontaktów biznesowych oraz stały rozwój to właśnie w naszej firmie zdobędziesz cenne doświadczenie i rozwiniesz się zawodowo.

Opis stanowiska:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z branży budowlanej i elektroinstalacyjnej, na terenie Niemiec
  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji biznesowych z Klientami firmy, mające na celu rozbudowę portfela Klientów
  • Telefoniczny i e-mailowy kontakt z Klientami w języku niemieckim
  • Koordynowanie działań i pośredniczenie w relacji między spółką i Klientami
  • Współpraca z działami firmy w celu maksymalizacji zadowolenia Klienta
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pozyskiwaniu Klientów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w delegacjach
  • Silna motywacja i determinacja w dążeniu do celu
  • Entuzjazm, zaangażowanie oraz systematyczność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa+ premia
  • Samochód służbowy, laptop, smartfon
  • Pracę w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Kreatywną i pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV z umieszczoną zgodą rekrutacyjną: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, przez Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp. J. z siedzibą w Zabrzu, przy ul. Sikorskiego 91, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych projektach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z EIP Sp. J., potencjalnym partnerom biznesowym do celów związanych z prowadzonym procesem rekrutacji. Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne. Podstawa przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mam prawo wycofać w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowaniu, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt z nami pod adresem: rekrutacja@spolkaeip.pl.

Poznaj

Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp.j.

Firma Euro-Inwest Projekt Sp. J. to polska firma, którą budujemy i rozwijamy nieprzerwanie już od 11 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy szereg projektów, od przemysłu ciężkiego, energetyki i fabryk, poprzez stadiony, metro, dworce kolejowe i galerie handlowe. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi elektryczne instalacji słabo i silnoprądowych na terenie całej Polski i w Europie. Wszystko czego przez ten czas dokonaliśmy było możliwe dzięki zaangażowanym i solidnym pracownikom, którzy pracują z wykorzystaniem najlepszej klasy sprzętu. Podążamy za rosnącymi oczekiwaniami rynku a biznes prowadzi w sposób odpowiedzialny z naciskiem na bezpieczeństwo pracowników.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sieci Sprzedaży

Kierownik sieci sprzedaży jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie poprawnego funkcjonowania i rozwoju sieci sprzedaży. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżące otoczenie rynkowe poszukując możliwych ścieżek rozwoju firmy, otwarcia nowych rynków zbytu lub poszerzenia dotychczas istniejących. Kierownik sieci sprzedaży nadzoruje prace podległego personelu specjalistów, opracowuje wewnętrzne procedury, mające ...
Kierownik Sieci Sprzedaży Praca Kierownik Sieci Sprzedaży