Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Rozwoju

Capricorn S.A.

Świebodzice

29 dni temu

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Miejsce pracy: Świebodzice
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie zespołem działu rozwoju i narzędziowni
  • Kształtowanie polityki wynalazczej firmy
  • Zarządzanie projektami w zakresie konstrukcji wyrobu i narzędzia
  • Nadzór nad zwolnieniem do produkcji nowych lub zregenerowanych narzędzi produkcyjnych
  • Nadzór nad konserwacją, przeglądami i naprawami narzędzi
  • Ocena i rozwój podległego zespołu w tym opracowanie programu wdrożeniowego dla nowych pracowników
  • Analiza wyników obszaru i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów, opracowywanie planów rozwojowych, inicjowanie działań w zakresie uprawnień
  • Kontrola budżetowa projektów zgodnie z zatwierdzonym planem rozwoju
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora form wtryskowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność obsługi MS OFFICE
  • Czynne prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Przyjazną atmosferę w pracy i owocowe piątki :)

Poznaj

Poznaj Capricorn S.A.

Capricorn to ponad 30 lat doświadczenia, idącego w parze z wiedzą, jakością i innowacyjnością. Rozwijamy się, dostarczając naszym klientom nowoczesnych rozwiązań z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Oferujemy urządzenia i komponenty mające zastosowanie w systemach ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, instalacjach grzewczych, systemach napowietrzania instalacji sanitarnych oraz odprowadzania wody deszczowej. Wykorzystując najnowsze technologie, zapewniamy odbiorcom naszych produktów komfort, bezpieczeństwo i niezawodne działanie instalacji. Nieustannie kreujemy innowacyjne rozwiązania, które w szybki i prosty sposób zapewnią ciepło i dostęp do wody pitnej w domach naszych klientów. Dostarczamy użytkownikom wysokiej jakości polskie produkty, gwarantujące bezpieczne i skuteczne działanie instalacji. Działamy na wielu rynkach, gwarantujemy rozwój kariery nie tylko w siedzibie firmy w Polsce, ale także w wielu miejscach na świecie poprzez współpracę z zagranicznymi kontrahentami, inwestorami czy poprzez wprowadzanie zagranicznych technologii, rozwiązań, maszyn do produkcji czy obszaru rozwoju i jakości w firmie.

Proces rekrutacji

KrokANALIZA APLIKACJI
KrokROZMOWA KWALIFIKACYNA
KrokCASE STUDY
KrokOFERTA PRACY
KrokFEEDBACK
Poznaj stanowisko: Kierownik Działu
Kierownik działu to osoba odpowiedzialna za koordynowanie i nadzorowanie prac podległego zespołu pracowników, zatrudnionych w danym dziale firmy lub instytucji. Kierownik wypełnia zadania wynikające z charakteru działalności konkretnego działu, przeważnie jednak praca kierownika polega na określaniu zadań poszczególnych pracowników, opracowywaniu wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować efektywność ich ...
Praca Kierownik Działu