Kierownik Działu Technicznego

Klient portalu Praca.pl

Śmiłowo

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 3378406, z dnia 2020-05-28

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej

Miejsce pracy: wielkopolskie / Śmiłowo

Opis stanowiska

  • nadzór nad działem utrzymania ruchu
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz ich rozliczanie
  • utrzymanie maszyn w stanie zapewniającym pracę ciągłą
  • koordynacja prac remontowo budowlanych w celu zminimalizowania negatywnego ich wpływu na proces produkcji
  • opracowanie wdrożenie oraz rozliczanie harmonogramu napraw i remontów
  • nadzór nad chłodniami
  • odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji dozorowej i technicznej
  • rozliczanie wody, ścieków, zużycia energii, gazu, śmieci, freonów, opakowań, emisja gazów i zanieczyszczeń
  • nadzór nad flotą wózków widłowych

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mięsnej lub spożywczej
  • wiedza z zakresu technologii produkcji będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zasad zasilania energetycznego , gazowego oraz parowego
  • znajomość zasad funkcjonowania kotłowni i infrastruktury parowej oraz sprężonego powietrza
  • zdolność szybkiego analitycznego podejścia do rozwiązywania złożonych problemów
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętności dobrej komunikacji z współpracownikami

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Technicznych
Kierownik do spraw technicznych jest osobą zaangażowaną w nadzorowanie i koordynowanie całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania firmy lub instytucji. Kierownik ds. technicznych opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować efektywność działań wykonywanych z pomocą urządzeń technicznych, a także kontroluje wypełnianie tychże procedur. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest ...
Praca Kierownik ds. Technicznych