Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Qartis S.A.

Bydgoszcz, Toruń

80 dni temu

Ogłoszenie numer: 2075248, z dnia 2018-09-25

Qartis S.A.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Toruń

Opis stanowiska

  • zapewnienie prawidłowej eksploatacji oraz utrzymania w sprawności maszyn i urządzeń, oraz infrastruktury technicznej, oraz budynków firmy,
  • rejestrowanie niezbędnych danych dotyczących w/w czynności i na ich podstawie podejmowanie decyzji,
  • zarządzanie gospodarką narzędziową oraz organizacja obrotu częściami zapasowymi wraz z kontrolą kosztów,
  • koordynowanie pracy podległego zespołu osób w dziale utrzymania ruchu (wyznaczanie zadań, rozliczanie z postępów realizacji zadań, motywowanie zespołu etc.),
  • utrzymanie wyposażenia technicznego zgodnie z wymaganiami systemów bezpieczeństwa i jakości,
  • ścisła współpraca z kierownikami działów produkcyjnych w budowaniu efektywnego systemu magazynowania i zamawiania części zamiennych oraz koordynowanie procesu napraw i remontów maszyn, w tym elementów pneumatycznych, hydraulicznych, układów sterowań maszyn,
  • analizowanie przyczyn awarii w oparciu o systematycznie zbierane dane i wdrożenie kompleksowego planu działań prewencyjnych zapobiegającego awariom,
  • doradztwo mechanikom i automatykom w zakresie prowadzonych napraw, prowadzenie działań prewencyjnych w zakresie utrzymania maszyn zgodnie z zaleceniami producentów oraz planem prewencyjnym.

Wymagania

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów – warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub/i automatyki,
  • min. 3-letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży automotive),
  • doświadczenie w prowadzenia grupy osób technicznych (wyznaczanie i rozliczanie z zadań oraz koordynowanie pracy),
  • znajomość układów sterowania maszyn, sterowników oraz czytania dokumentacji technicznej, elektrycznej, mechanicznej, pneumatycznej, hydraulicznej oraz wiedza z zakresu programowania maszyn.
  • wiedza teoretyczna odnośnie wdrażania narzędzi optymalizacyjnych Lean (w szczególności: TPM, SMED, 6S, Kaizen itp),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień elektroenergetycznych I grupy (E+D).

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na stabilnych warunkach zatrudnienia, z realnymi możliwościami podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju w strukturach firmy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez współprace z doświadczonymi pracownikami oraz szkolenia zewnętrzne.

Poznaj stanowisko: Kierownik Utrzymania Ruchu

Kierownik utrzymania ruchu jest osobą zatrudnioną w przedsiębiorstwie produkcyjnym i odpowiedzialną za zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Jako że pierwszym czynnikiem mogącym zakłócić tę ciągłość jest uszkodzenie jednego z urządzeń, biorących udział w produkcji, kierownik utrzymania ruchu koordynuje i nadzoruje bieżącą konserwację sprzętu i jego naprawy. Kierownik opracowuje harmonogram okresowych ...
Kierownik Utrzymania Ruchu Praca Kierownik Utrzymania Ruchu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (812)
Wałbrzych (51)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (203)
Toruń (116)
Lubelskie:
Lublin (199)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (886)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2033)
Radom (108)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (156)
Nysa (60)