Kierownik IT

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

48 dni temu

Ogłoszenie numer: 3494030, z dnia 2020-08-05

Poszukujemy doświadczonego Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizacja projektów IT
  • Określanie celów i potrzebnych zasobów
  • Koordynacja i organizacja prac w zespole, przypisywanie zadań oraz wyznaczanie kierunku działania
  • Tworzenie planu oraz harmonogramu projektu, monitorowanie, raportowanie kluczowych parametrów i postępu prac w  projekcie
  • Identyfikacja ryzyka, eskalowanie problemów oraz przygotowywanie propozycji rozwiązań
  • Budowanie, komunikowanie oraz utrzymywanie relacji z interesariuszami projektu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu ERP, dashboardów, platformy e-shop
  • Znajomość budowy, integracji i łączenia systemów informatycznych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doskonałe zdolności organizacyjne (organizacja czasu pracy, nadawanie priorytetów zadaniom, zdolność podejmowania decyzji)
  • Profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość
  • Zachowywanie ustalonych standardów jakości
  • Gotowość do przyswajania wiedzy i nowych umiejętności
  • Samodzielność, inicjatywa, zorientowanie na cel
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz negocjacyjne
  • Umiejętność prezentowania rozwiązań przed Zarządem

Oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i realizacji zadań
  • Rozwój i perspektywiczną ścieżkę kariery