Kierownik Magazynu

benett PEOPLE Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki

31 dni temu

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Obowiązki:
  • rozdzielanie pracy magazynierom,
  • przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich zgodności z dokumentami,
  • utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego,
  • nadzór nad prawidłowym wysyłaniem, wydawaniem towaru, zapewnienie płynnego łańcucha zaopatrzenia,
  • koordynacja przepływu towaru,
  • nadzór nad realizacją zamówień dla klientów,
  • koordynacja funkcjonowania magazynu z praca działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji,
  • odpowiedzialność za sprawne działanie sprzętów niezbędnych przy pracach magazynowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży owocowo-warzywnej mile widziane,
  • dobrej orientacji w zasadach gospodarki magazynowej,
  • umiejętność zarządzania ludźmi,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz efektywna organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • niezbędna narzędzia pracy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Magazynu
Kierownik magazynu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za prowadzenie magazynu firmy lub przedsiębiorstwa a szerokim tego sformułowania znaczeniu. Osoba obsadzona na tym stanowisku może zajmować się organizowaniem szeregu formalności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu, sterować harmonogramem dostaw i wydawania towarów, nadzorować i koordynować prace personelu zatrudnionego w obrębie ...
Praca Kierownik Magazynu