Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Oddziału

VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Gliwice

126 dni temu

VanKing Celkar Group to producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych z siedzibą w Niepołomicach. Obecnie firma sprzedaje swoje produkty w ponad 30 krajach w Europie i Azji.
Firma istnieje od ponad 25 lat i od samego początku opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Specjalizacja VanKing w segmencie aut dostawczych pozwala nam zapewnić najbardziej kompleksową ofertę części do tego typu samochodów na rynku. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 150 osób w całej Polsce. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • Zarządzanie Oddziałem zgodnie z obowiązującymi standardami Firmy w tym:
    • Bieżąca kontrola funkcjonowania placówki w tym przychodów i wydatków
    • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu, transportu i całokształtu procesu obsługi Klienta
    • Zarządzanie aktywami placówki: środki trwałe, wyposażenie i elementy majątku obrotowego (zapasy, gotówka)
    • Prowadzenie lokalnych działań marketingowych
    • Dobór personelu we współpracy z działem HR
    • Organizacja pracy podległych pracowników
    • Zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi Klientów i Kontrahentów
  • Tworzenie bazy Klientów poprzez rozwijanie sieci kontaktów handlowych
  • Kontrola i realizacja celów sprzedażowych
  • Raportowanie do Dyrektora Handlowego
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość branży części samochodowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu placówki handlowej- filii, oddziału, sklepu itp. (w branży motoryzacyjnej)
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej uruchomienia
  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność zarządzania ludźmi
  • Pewność siebie, znakomite umiejętności interpersonalne, orientacja na osiąganie celów
  • Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office
  • Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań
Oferujemy:
  • Zarobki adekwatne do stanowiska oraz bardzo atrakcyjny system premii od osiągniętych wyników
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód
  • Pracę w firmie o długiej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu
  • Stabilne, długoterminową współpracę
  • Pracę w młodym, miłym i przyjaznym zespole
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Oddziału

Kierownik Oddziału to osoba, która zarządza zespołem pracowników. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: kierowanie oddziałem firmy, pozyskiwanie nowych kontrahentów, negocjowanie warunków i umów handlowych, wdrażanie nowych technologii, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników, nadzorowanie prac oraz organizowanie szkoleń. A także dbanie o wysoki poziom i jakość obsługi ...
Kierownik Oddziału Praca Kierownik Oddziału