Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Produktu

Asseco Data Systems S.A.

Szczecin

43 dni temu

Asseco Data Systems S.A.to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

Miasto: Szczecin
Obszar Usług Bezpieczeństwa i Zaufania Asseco DataSystems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum. Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na światowej liście zaufanych centrów certyfikacji i obsługuje klientów z kilkudziesięciu krajów. Posiada pieczęć WebTrust dla usług certyfikacyjnych takich jak: SSL, SMIME, Code Signing, VPN i e-podpis kwalifikowany oraz pieczęć WebTrust Extended Validation dla certyfikatów EV SSL.

Zadania:
  • Zarządzanie i odpowiedzialność za przydzielone produkty w zakresie realizacji określonych dla nich planów sprzedaży
  • Udział w tworzeniu strategii produktowej
  • Nadzorowanie cyklu życia wskazanej grupy produktów
  • Analiza rynku w zakresie trendów
  • Tworzenie planów marketingowych, inicjowanie działań promocyjnych związanych z rozwojem produktu
  • Ścisła współpraca z zespołem oraz pozostałymi działami (sprzedaży, R&D, wytworzenia)
  • Prowadzenie prezentacji, szkoleń
  • Udział w kreowaniu polityki cenowej, tworzenie założeń biznesowych, dbanie o rentowność produktu
  • Analiza raportów sprzedaży oraz prognozowanie przychodu

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Menedżera Produktu, nim. 2-3 lata
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, marketing)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Orientacja na realizację założonych celów biznesowych
  • Zaangażowanie i samodzielność w realizacji zadań
  • Kreatywność
  • Otwartość na nowe doświadczenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Znajomość branży IT oraz usług bezpieczeństwa danych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Dodatki:
    • fundusz kulturalny
    • dofinansowanie wypoczynku
    • darmowa kawa
    • zawody sportowe
    • owoce
    • konkursy
  • Rozwój zawodowy:
    • fachowa literatura
    • dzielenie się wiedzą
    • ciekawe projekty
    • współpraca z ekspertami
    • nauka język angielskiego
  • Warunki zatrudnienia:
    • umowa o pracę
    • system motywacyjny
    • narzędzia pracy
  • Bezpieczeństwo:
    • opieka zdrowotna
    • ubezpieczenie grupowe

Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Żwirki i Wigury 15 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”

Poznaj

Asseco Data Systems S.A. zatrudnia ponad 900 pracowników. Są wśród nich analitycy, projektanci, programiści, testerzy i wdrożeniowcy, posiadający certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w zakresie produkcji oprogramowania i zarządzania projektami.

Mamy do zaoferowania wiele interesujących ofert pracy w 13 biurach w Polsce Realizujemy ciekawe i ambitne projekty informatyczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji administracji samorządowej. Oferujemy pracę w  dynamicznie rozwijającej się organizacji, mamy do zaoferowania wiele różnorodnych stanowisk pracy. Poszukujemy analityków, projektantów, programistów, testerów i wdrożeniowców, a także handlowców, szkoleniowców i wielu innych specjalistów.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Produktu - Product Manager

Kierownik ds. Produktu to osoba, która jest odpowiedzialna za tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej produktu/grupy produktów. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: nadzór na dystrybucją i zapasami produktów, uczestniczenie w tworzeniu planów marketingowych dla danej linii produktowej, wprowadzanie nowych produktów na rynek, ...
Kierownik ds. Produktu - Product Manager Praca Kierownik ds. Produktu - Product Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (792)
Wałbrzych (47)
Legnica (132)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (271)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (271)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (955)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2254)
Radom (173)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (75)