Kierownik Projektu ds. Budowy Infrastruktury Sieciowej Telefonii Komórkowej - Mobile

TP TELTECH Sp. z o.o.

Warszawa

2 dni temu

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DBI/2021

Zadania:

  • prowadzenie procesu inwestycyjnego budowy i przebudowy infrastruktury budowlanej operatorów telefonii komórkowej,
  • nadzór nad procesem pozyskiwania i legalizacji,
  • koordynacja etapu projektowego,
  • koordynacja działań wykonawców prac inwestycyjnych,
  • monitorowanie terminów realizacji inwestycji, poziomu wykorzystania budżetu, udział w odbiorach technicznych i rozliczenie inwestycji,
  • prowadzenie dokumentacji realizowanych projektów i bieżące raportowanie,
  • bieżąca współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi zaangażowanymi w proces budowy sieci.
Wymagania:
  • praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego, planowania przestrzennego, przepisów ochrony środowiska oraz innych regulacji prawnych związanych z budownictwem,
  • doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych, współpracy z projektantami i wykonawcami,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • mobilność i elastyczność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu,
  • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office.
Dodatkowym atutem będzie:
  • wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa ogólnego,
  • posiadanie uprawnień budowlanych wykonawczych,
  • znajomość zasad projektowania, budowy i eksploatacji stacji bazowych.
Oferujemy:
  • stabilną współpracę (preferowana forma współpracy - umowa B2B),
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach,
  • rabat na wybrane usługi Orange,
  • realizację projektów specjalistycznych na rynku operatorów telekomunikacyjnych,
  • pracę w modelu hybrydowym.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do złożenia aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Poznaj

TP Teltech Sp. z o.o.

SIEDZIBA FIRMY
TP Teltech Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 5/7
90-418 Łódź

Dlaczego warto?

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Orange Polska S.A. Prowadzimy inwestycje na terenie całego kraju. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie Klientom z sektora B2B najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Chcemy, by naszą Firmę tworzyli zaangażowani i kompetentni pracownicy.
Dlatego TP Teltech tworzy środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy i rozwojowi. Pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach technicznych, zdobywając dodatkowe uprawnienia lub korzystając z katalogu szkoleń on-line, e-booków i zadań rozwojowych w systemie e-learningowym.
Dodatkowo prowadzimy Fiber Expert School, czyli program szkoleń i certyfikacji dla Partnerów Technicznych w zakresie przygotowania do projektowania i budowy abonenckich sieci światłowodowych w technologii FTTH.

Proces rekrutacji

Krok Selekcja aplikacji
Krok Rozmowa telefoniczna
Krok Spotkanie z managerem
Krok Decyzja
Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu