Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik Robót - Site Manager
Klient portalu Praca.pl
Terespol (okolice)
kierownik/koordynator
4 dni temu

Ogłoszenie numer: 5410670, z dnia 2021-09-17

Międzynarodowa firma z branży konstrukcji stalowych oferuje interesującą i rozwojową pracę na stanowisku

Miejsce pracy: lubelskie / Terespol (okolice)

Opis stanowiska

  • Prowadzenie robót budowlanych zgodnie z przepisami prawa budowlanego
  • Nadzór nad prowadzonymi robotami budowlanymi w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych robót
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników oraz podwykonawców
  • Bieżące raportowanie postępów prac
  • Nadzór nad dokumentacją budowlaną
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • Wykształcenie wyższego technicznego (budownictwo)
  • Uprawnienia budowlane w zakresie kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (Kierownik Robót, Mistrz Budowy, Majster Budowy itp.)
  • Praktyczna znajomość MS Office (głównie Excel)
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Przyjazną, nieformalną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o szwedzkich korzeniach

  • Stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Bezpłatne zakwaterowanie dla osób spoza regionu