Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik sekcji

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1480 dni temu
Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 62544

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa, stały duży dopływ informacji i gotowość do odpowiedzi, stanowisko decyzyjne i związane z odpowiedzialnością, stres, praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, praca przy oświetleniu mieszanym, zagrożenie korupcją, zagrożenie związane z przemieszczaniem się ludzi, brak wind/platform dla osób niepełnosprawnych, brak podjazdów dla osób niepełnosprawnych, drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych, brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, występują bariery wejścia na parter - schody.

Zakres zadań

  • kierowanie pracą sekcji poprzez planowanie, organizowanie, koordynowanie pracy podległych pracowników,
  • nadzorowanie zakupów i dystrybucji, prowadzenie ewidencji głównej i magazynowanie przedmiotów mundurowych i wyposażenia specjalnego,
  • nadzorowanie opracowywania dokumentacji niezbędnego do wszczęcia procedury przetargowej,
  • opracowywanie wewnętrznych wytycznych, procedur i koncepcji realizacji zadań,
  • nadzorowanie prowadzenia dokumentacji związanej z klasyfikacją, likwidacją i inwentaryzacją sprzętu i wyposażenia,
  • opracowywanie planu potrzeb finansowych i materiałowych we współpracy z komórką merytoryczną ds. finansowych oraz nadzorowanie przestrzegania dyscypliny budżetowej,
  • nadzorowanie naliczania równoważnika za umundurowanie nie pobrane w naturze dla policjantów komórek organizacyjnych Komendanta Stołecznego Policji i jednostek organizacyjnych Policji funkcjonujących na jej obszarze,

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego gospodarki materiałowo-technicznej
  • znajomość ustaw: Prawo Zamówień Publicznych, o finansach publicznych w zakresie zasad gospodarowania środkami publicznymi, ustawy o Policji w zakresie gospodarki mundurowej,
  • umiejętności: kierowanie pracy zespołem, komunikatywność, obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office i poczty internetowej, dokładność, formułowania wniosków, szybkiego działania pod presją czasu,
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "tajne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • organizacji pracy własnej