Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Sklepu

Teraz Ja

Międzyrzec, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin, Świebodzin

102 dni temu

Poszukujemy kandydatów dla sieci małych i wygodnych sklepów prowadzonych przez polskich przedsiębiorców. Osoby chcące wykorzystać swoje umiejętności dla nowych ciekawszych wyzwań.

Miejsce pracy: Międzyrzec, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin, Świebodzin

Opis stanowiska

Nasz klient poszukuje osób posiadających doświadczenie w handlu, które są gotowe zarządzać osiedlowym sklepem.
Dołącz do zespołu ludzi, którzy każdego dnia inspirują
się nawzajem, motywują i traktują swoją pracę jako rodzinny biznes.

Oferujemy
  • Dynamiczną i interesującą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Darmowe profesjonalne szkolenie, dzięki któremu zrozumiesz sposób funkcjonowania sklepu, poznasz produkty i zasady współpracy oraz sprawdzone standardy
  • Wsparcie i doradztwo
  • Gwarantowany przychód miesięczny od pierwszego miesiąca działalności
  • Pokrycie kosztów czynszu i energii elektrycznej w prowadzonym sklepie
  • Zapewniony serwis
  • Ubezpieczenie wyposażenia sklepu
  • Darmowe dostawy towaru
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć nauki i rozwoju
  • Gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Umiejętność planowania pracy własnej i podległego zespołu
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Poznaj

Teraz Ja

Jesteśmy firmą doradczą działająca na rynku franczyzowym w Polsce.

Dbamy o dobór ofert do oczekiwań i kompetencji kandydatów, a także staramy się realizować ich marzenia dotyczące rozpoczęcia współpracy z większymi partnerami.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Spotkajmy się i porozmawiajmy