Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Wydziału Digitalizacji

Orange Polska S.A.

Warszawa

3 dni temu

Team Warszawa

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem programistów, analityków, testerów i administratorów systemów (zespół rozproszony)
  • odpowiedzialność za architekturę rozwiązań, rozwój i utrzymanie aplikacji wsparcia biznesu  oraz baz danych
  • wsparcie zespołu w osiąganiu jak największej zwinności w dostarczaniu wartości biznesowej
  • ścisła współpraca z biznesem  nad rozwojem narzędzi i aplikacji - umiejętność rozumienia jego potrzeb i priorytetów
  • stałe uaktualnianie i podnoszenie poziomu wiedzy technologicznej i biznesowej w zespole
  • współpraca z biznesem i IT w ramach transformacji cyfrowej Rynku Klientów Operatorów
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz minimum  2-letnie doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem
  • znasz i stosowałeś metodyki Agile, Scrum i DevOps
  • pracowałeś wykorzystując technologie webowe i BPM (HTML, JavaScript, CSS, jQuery, Dojo, JAVA, IBM BPM)
  • rozumiesz działanie relacyjnych baz danych i płynnie się w nich poruszasz (w szczególności MS SQL, PostgreSql i Oracle)
  • integrowałeś ze sobą systemy (Web Services, REST)
  • jesteś otwarty ma naukę nowych technologii i frameworków,
  • potrafisz skutecznie działać w zmiennym i konkurencyjnym otoczeniu,
  • posiadasz wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja i/lub pokrewne
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • wyróżniasz się kreatywnością, innowacyjnym podejściem i  motywacją do działania
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Doskonałą atmosferę i warunki pracy
  • Możliwość rozwoju kompetencji menadżerskich
  • Kartę sportową bez limitów
  • Udziału w pełnych wyzwań projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
  • Rekruter

    Izabela Wegnerowska

Izabela.WEGNEROWSKA22@orange.com

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Kierownik Zespołu Praca Kierownik Zespołu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (691)
Wałbrzych (45)
Legnica (82)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (183)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (187)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (813)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (28)
Mazowieckie:
Warszawa (1892)
Radom (129)
Płock (50)
Opolskie:
Opole (206)