Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Zmiany – Produkcja

WIBO Sp. z o.o. Sp. k

Kartuzy

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2344705, z dnia 2019-04-01

Firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, od 30 lat działająca w branży kosmetycznej na terenie całej Polski i zagranicą poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Kartuzy

Opis stanowiska

  • kontrola stanowisk pracy pod względem warunków BHP
  • przygotowanie do produkcji półfabrykatów
  • przyporządkowanie stanowisk pracy podległym pracownikom
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego na każdym etapie - konfekcjonowanie, etykietowanie, zgrzewanie
  • kontrola wykonania zadań pracowników produkcyjnych zgodnie z obowiązującym planem produkcyjnym
  • szkolenie pracowników na poszczególnych stanowiskach

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z kierowaniem pracownikami
  • wykształcenie średnie
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy zmianowej (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • motywujący pakiet wynagrodzeń
  • szansę rozwoju osobistego i szkoleń związanych z zajmowanym stanowiskiem
  • pracę w atmosferze współpracy

Poznaj stanowisko: Kierownik Zmiany

Kierownik Zmiany (Shift Manager) jest to osoba zarządzająca kadrą pracowników i produkcją. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: określanie celów oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów, zwiększenia poziomu efektywnego funkcjonowania firmy oraz wzrostu jakości oferowanych produktów. Ponadto, ...
Kierownik Zmiany Praca Kierownik Zmiany