Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor - Projektant maszyn i urządzeń transportu wewnętrznego

PLASTEM P. Ciupa i T.Teodorczyk – Spółka Jawna

Zduńska Wola

30 dni temu

Ogłoszenie numer: 2253022, z dnia 2019-01-23

Od 20 lat zajmujemy się projektowaniem maszyn technologicznych i uruchamianiem systemów transportu wewnętrznego w przemyśle. Nasza załoga liczy 120 osób. Pracujemy dla takich firm jak: Grupa Żywiec, Browar Tychy, Bahlsen, Wedel, Ferrero, Coca-Cola.

www.plastem.pl

W związku z rozbudową zakładu poszukujemy wykwalifikowanej kadry z doświadczeniem

Miejsce pracy: łódzkie / Zduńska Wola

Opis stanowiska

  • wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej,
  • sprawne przygotowywanie projektów konstrukcyjnych na potrzeby działów produkcyjnych,
  • nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi częściami i maszynami,
  • opracowanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami, dyrektywami,
  • terminowe wdrożenie projektów,
  • opracowanie dokumentacji kosztorysowej projektów z zakresu systemów transportu wewnętrznego w oparciu o ustalenia techniczne z klientami:
    • rysunki ofertowe,
    • zestawienia materiałowe,
    • szacowanie pracochłonności.
  • opracowanie dokumentacji techniczno-ruchowej DTR, produkowanych maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość programów komputerowych 3dCad: SolidWorks, Inventor lub Pro/ENGINEER (Creo),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora,
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu DTR i kosztorysowaniu projektów,
  • kreatywność i podejmowanie własnych inicjatyw.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • bardzo dobre warunki socjalne oraz finansowe,
  • rozwój zawodowy oraz ciekawą pracę z wykwalifikowaną kadrą,
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

Poznaj

Od 18 lat zajmujemy się produkcją części zamiennych do maszyn technologicznych i uruchamianiem systemów transportu wewnętrznego w przemyśle. Zatrudniamy 90 pracowników. Pracujemy dla takich firm jak: Grupa Żywiec, Browar Tychy, Bahlsen, Wedel, Ferrero, Coca-Cola.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (751)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (938)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2332)
Radom (157)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (92)