Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor - technolog

Klient portalu Praca.pl

Ciechanów, Sońsk

51 dni temu

Ogłoszenie numer: 2454698, z dnia 2019-05-28

Firma zajmująca się produkcją i wyposażeniem nowoczesnych wnętrz sklepowych i punktów usługowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Ciechanów, Sońsk

Opis stanowiska

  • projektowanie wyrobów zgodnie z wymaganiami klientów
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • kalkulacje kosztów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier mechanik)
  • znajomość technologii obróbki drewna i/lub metalu
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość oprogramowania typu Solid Works lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie
  • odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe
  • udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,
  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju
  • dofinansowane kursy nauki języka angielskiego
  • benefity okolicznościowe
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor