Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor

P.P.H.U STAR SAN DUO

Wielkopolskie

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 2292444, z dnia 2019-02-18

Jesteśmy firmą specjalizującą się w serwisowaniu używanych i tworzeniu nowych pojazdów specjalistycznych z branży energetycznej, pożarniczej, kolejowej oraz wojskowej. Większość naszych pojazdów jest prototypowych budowanych pod indywidualne zamówienie klienta.

Konstruktor

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Praca w Starachowicach,
  • Tworzenie dokumentacji nowych pojazdów specjalistycznych lub modernizacji pojazdów używanych z wykorzystaniem oprogramowania 2D i 3D,
  • Przygotowywanie ustawień pojazdów wraz z ich zabudowami z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania,
  • Analiza możliwości wykonania specjalistycznych pojazdów pod względem zgodności z normami,
  • Dobór napędów i samych układów hydraulicznych i pneumatycznych,
  • Przygotowywanie ofert techniczno – handlowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży zabudów pojazdów ciężarowych min 2 lata,
  • Umiejętność posługiwania się programami do projektowania 2D i 3D poparta praktyką,
  • Samodzielność i umiejętność kreatywnego myślenia,
  • Znajomość hydrauliki i pneumatyki przemysłowej,
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
  • Komunikatywna znajomość angielskiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Nowoczesne klimatyzowane biuro z profesjonalnym stanowiskiem pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Kurs języka angielskiego,
  • W razie potrzeby pomagamy w relokacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U STAR SAN DUO.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (763)
Wałbrzych (54)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (229)
Toruń (122)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (940)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (63)
Mazowieckie:
Warszawa (2342)
Radom (167)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (230)
Nysa (91)