Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konsultant ds. Cyberbezpieczeństwa

Devire

Katowice

20 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Katowice

Nr ref.: PL37487

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego koncernu świadczącego profesjonalne usługi doradcze i audytorskie szukamy :

Konsultanta ds. Cyberbezpieczeństwa

Główne obowiązki:

  • Testy penetracyjne aplikacji, w tym aplikacji mobilnych,
  • Przeglądy kodu źródłowego oraz procesów wytwarzania aplikacji,
  • Analizy zdolności organizacji do obrony przed cyberatakami,
  • Symulacje ataków typu advanced persistent threat,
  • Testy penetracyjne infrastruktury informatycznej,
  • Testy socjotechniczne,
  • Tworzenie i analiza oprogramowania typu malware,
  • Przeglądy bezpieczeństwa rozwiązań teleinformatycznych,
  • Audyty bezpieczeństwa środowisk IT,
  • Wdrażanie programów podnoszenia świadomości bezpieczeństwa,
  • Doradztwo w zakresie obrony firm przed cyberatakami.

Wymagania:

  • Minimum 4 lat doświadczenia w zakresie cyberbezpieczeństwa,
  • Praktyczna znajomości zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • Wykształcenia wyższego w obszarze informatyki, telekomunikacji lub pokrewnych,
  • Umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia,
  • Zdolności analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole, kierowania zespołami projektowymi i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowania.

Dodatkowymi atutem jest:

  • Wiedza z obszaru bezpieczeństwa środowisk informatycznych w tym sieci, systemów operacyjnych, baz danych lub aplikacji,
  • Posiadanie certyfikatów z zakresu bezpieczeństwa it oraz zarządzania projektami takich jak: cissp, cisa, oscp, oswp, osce, osee, oswe, gwapt, gpen, gmob, gxpn, gcih, grem, ceh, ccnp security, cpte, security+, pmp, prince2,
  • Znajomość rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa (firewall, ids/ips, siem, waf, atp, dlp),
  • Doświadczenie w realizacji audytów bezpieczeństwa it,
  • Znajomość procesów zarządzania bezpieczeństwem it,
  • Doświadczenie w tworzeniu lub testowaniu aplikacji webowych lub mobilnych,
  • Znajomość narzędzi do analizy kodów źródłowych (np. Hp fortify, checkmarx, ibm appscan),
  • Umiejętność programowania oraz tworzenia skryptów systemowych (zwłaszcza w językach: java, c#, objectivec, powershell, abap),
  • Doświadczenie w administracji systemami informatycznymi.

Nasz klient oferuje:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie doradczej,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole będącym jednym z liderów rynku usług profesjonalnych w obszarze bezpieczeństwa it,
  • Udział w międzynarodowych projektach dla największych organizacji w polsce i na świecie,
  • Udział w programie rozwoju zawodowego opierającego się na trzech filarach:
  • Zdobywaniu różnorodnych doświadczeń.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Cyberzagrożeń

Specjalista ds. cyberzagrożeń to osoba, która zajmuje się ochroną, zapewnieniem bezpieczeństwa informacji i innych danych będących w posiadaniu firmy. Zapobiega i ewentualnie przeciwdziała skutkom ataków hakerskich i prób uzyskania nielegalnego dostępu do jej zasobów. Stanowi to jeden z najważniejszych elementów codziennego funkcjonowania danego podmiotu. Realizuje projekty dotyczące ...
Specjalista ds. Cyberzagrożeń Praca Specjalista ds. Cyberzagrożeń

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (819)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (920)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (75)
Mazowieckie:
Warszawa (2311)
Radom (176)
Płock (116)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (88)