Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant

Główny Urząd Statystyczny w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1038 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Konsultant
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 79199

Warunki pracy

  • Praca administracyjno-biurowa.

  • Praca przy komputerze.

  • Zagrożenie korupcją.

  • Budynek Głównego Urzędu Statystycznego jest w znacznym zakresie dostosowany dla potrzeb osób z niepełnosprawnością. Przy wejściu do budynku GUS brak progów utrudniających wjazd wózkiem, schody w holu głównym są wyposażone w ruchome platformy do transportu wózka, wewnątrz budynku zapewniona jest odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych. Windy wyposażone są w informację głosową oraz oznakowanie dla osób niewidomych, natomiast nie są dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich w zakresie usytuowania poręczy i tablicy przyzywowej. W budynku znajduje się 5 toalet przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Zakres zadań

  • Przygotowuje, opracowuje i sporządza dokumentację oraz wykonuje pozostałe czynności w ramach procedur udzielania zamówień publicznych w celu realizacji zakupów w zakresie dostaw, usług i robót budowlanych
  • Realizuje prace związane z projektami teleinformatycznymi finansowymi z programów operacyjnych (w tym PDS, KSZBI) w celu podniesienia jakości procesu produkcji statystycznej
  • Wykonuje czynności w zakresie pracy Komisji przetargowych w celu zapewnienia sprawnego działania Komisji przetargowych powoływanych w GUS
  • Współuczestniczy w sporządzaniu projektów umów związanych z realizacją zadań Urzędu w zakresie zamówień publicznych w celu zapewnienia sprawnego udzielenia zamówień publicznych w GUS
  • Prowadzi i aktualizuje plan zamówień publicznych w GUS w celu zapewnienia sprawnego udzielenia zamówień publicznych w GUS
  • Przygotowuje sprawozdania z udzielonych zamówień oraz zestawień i analiz

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie zawodowe: 5 lat, w tym 3 lata w procedowaniu zamówień publicznych
  • Znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych łącznie z aktami wykonawczymi
  • Znajomość Ustawy Prawo budowlane łącznie z aktami wykonawczymi
  • Znajomość KC i Kpc w zakresie sporządzania i zawierania umów
  • Znajomość Ustawy o finansach publicznych
  • Znajomość Ustawy o odpowiedzialności za naruszenie finansów publicznych
  • Znajomość ustawy o statystyce publicznej
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • Wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe
  • Rzetelność
  • Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Komunikacja interpersonalna
  • Komunikacja pisemna
  • Współpraca
  • Orientacja na klienta/interesanta
  • Negocjowanie
  • Radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym A2