Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler Jakości

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki

16 dni temu

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 800 pracowników w 178 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Do naszego zakładu w Nowym Dworze Mazowieckim poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zadania:
  • kontrola jakości wyrobów gotowych zgodnie z planem kontroli oraz specyfikacją
  • odbiory jakościowe wyrobów gotowych po przebudowie maszyn, uruchomieniu oraz zmianie koloru jak również sporządzanie protokołów odbioru
  • prowadzenie badań i kontroli wyrobów w przypadkach odwzorowań, oraz innych – na polecenie kierownictwa działu KJ
  • składanie reklamacji jakościowych wyrobów gotowych w przypadku stwierdzenia niezgodność
  • prowadzenie rejestru zablokowań wewnętrznych
  • prowadzenie kontroli statystycznej wyrobów gotowych zgodnie z wymaganiami klientów.
  • kontrola jakości pakowania / palet
  • wykonywanie wymaganych instrukcjami kalibracji urządzeń pomiarowych
  • kontrola funkcjonowania stacji prób (szczelności) na maszynach
  • kontrola aktualności wzorców koloru na maszynach
  • nadzór nad sortowaniem i przepakowywaniem zakwestionowanych wyrobów
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość zagadnień i procesów jakościowych w firmie produkcyjnej
  • mile widziane doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • odpowiedzialność oraz dokładność
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości