Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler produktów finansowych - kierownik

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Wrocław

1 dzień temu

Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/19/7538
OBOWIĄZKI:
- Zarządzanie zespołem: organizacja spotkań 1:1/ zespolonych, zarządzanie niską wydajnością, kontrola wskaźników KPI procesów i kontrola jakości produkcji, - Weryfikacja dziennych rachunków zysków i strat poprzez porównywanie i rozliczanie bilansów, - Reprezentacja funkcji PC w kontaktach z innymi działami, - Przeprowadzanie analitycznych przeglądów rachunku zysków i strat dla nowych instrumentów oraz ich bilansu, - Raportowanie kontroli, w tym odpowiedniej eskalacji problemów, punków audytowych, poprawy kontroli, raportowanie zdarzeń i dokumentacji SOX, - Wkład w rozwój i doskonalenie systemów strategicznych oraz ich wdrażanie, ciągłe doskonalenie lokalnych procesów oraz aplikacji EUC
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw finansowych (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: rechunkowość finanse
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: exel

Wymagania inne:

1) wykształcenie WYŻSZE SPECJALIZACJA: RACHUNKOWOŚĆ, FINANSE 2) staż pracy: 5- LETNIE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W OBRĘBIE KONTROLI FINANSOWEJ 3) umiejętność specjalność: - Doskonała znajomość programu Excel, w szczególności takich funkcji jak tabele VLOOKUP i PIVOT, - Znajomość oprogramowania R-Studio - Dbałość o szczegóły oraz kontrola procesów SOX, - Dobrze rozwinięte zdolności analityczne, zdolność logicznego rozumowania podczas poszukiwania rozwiązań, - Wysoka komunikatywność - Umiejętność pracy w zespole, a także pracy samodzielnej. 4) inne (wpisać jakie) -BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO ze względu na międzynarodowy charakter pracy

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 166,67 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Sala E
000 000 000

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (662)
Wałbrzych (62)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (813)
Tarnów (90)
Nowy Sącz (83)