Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontruktor / Projektant

P.B. INBUD BIELSKO Sp. z o.o. Sp.k.

Bielsko-Biała

849 dni temu

Ogłoszenie numer: 936679, z dnia 2016-01-22

GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego. Nasze 35 letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o kompleksową obsługę Inwestorów i realizację obiektów w systemie „projektuj-buduj” czyli projektowanie oraz generalne wykonawstwo.

Od 2008 roku nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem ASTRON - światowego lidera w produkcji obiektów w konstrukcji stalowej. Współpraca z firmą ASTRON pozwoliła nam zaoferować Klientom rozwiązania o najwyższym światowym standardzie z możliwością pełnego dostosowania do indywidualnych potrzeb Inwestora, co powoduje, że staliśmy się konkurencyjni w stosunku do oferty innych firm budowlanych na rynku lokalnym. Jako jedna z nielicznych firm dysponujemy własnym sprzętem budowlanym oraz wytwórnią konstrukcji stalowych. Stale powiększana i modernizowana baza sprzętowa umożliwia nam dobrą organizację oraz szybki transport materiałów. Natomiast wytwórnia konstrukcji stalowych pozwala na obsługę bieżących kontraktów i daje możliwość szybkich dostaw niezbędnych elementów konstrukcyjnych na budowę, co zwiększa tempo prowadzenia prac.

Od 2004 roku realizujemy z powodzeniem przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Inwestycje naszej firmy charakteryzują funkcjonalność, unikalne rozwiązanie projektowe oraz wysoka jakość i dbałość o detale. Jako firma łącząca funkcje dewelopera i generalnego wykonawcy ponosimy odpowiedzialność za całość procesu inwestycyjnego, od wyboru lokalizacji poprzez projekt, do przekazania nabywcy gotowego mieszkania. Daje to naszym Klientom nie tylko pełne poczucie bezpieczeństwa, ale i najwyższej jakości produkt.

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Tworzenie konstrukcji 2D i 3D w środowisku CAD dla nowych i istniejących produktów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do pozwolenia na budowę oraz projektów wykonawczych, a także dokumentacji powykonawczej dla realizowanych projektów
  • Tworzenie koncepcji konstrukcyjnych obiektów na potrzeby marketingu i ofertowania
  • Koordynacja działań konstrukcyjnych, współpraca z Architektami
  • Koordynacja małego zespołu konstruktorów (kreślarzy)
  • Bieżąca współpraca z działem realizacji : kierownikami budów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo, specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym;
  • Umiejętność projektowania konstrukcji stalowych (hale), żelbetowych prefabrykowanych i monolitycznych oraz murowych;
  • Znajomość programu AutoCAD oraz narzędzi do obliczeń statycznych
  • Kreatywne i otwarte podejście do konstrukcji budynków i umiejętność optymalizacji rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych
  • Min. 3 lata doświadczenia w przedmiotowym zakresie

Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku z rzeczywistą szansą rozwoju w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bardzo atrakcyjne stałe wynagrodzenie miesięczne z możliwością dodatkowych premii za wyniki
  • Szczegóły dotyczące formy współpracy : do ustalenia

W związku z tym, iż dewizą naszej firmy jest ciągły rozwój, naturalnym wydaje się poszukiwanie energicznego i kreatywnego, a także odpowiedzialnego inżyniera o szeroko rozumianym technicznym wykształceniu i doświadczeniu.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor