Koordynator ds. Administracji

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 3364346, z dnia 2020-06-01

Nasza firma obecnie fazę bardzo dynamicznego wzrostu i w związku z tym poszukujemy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Wspieranie zespołu w zakresie przygotowywania dokumentacji projektowej i zakupowej, w tym specyfikacji przedmiotu zamówienia, treści ogłoszeń, formularzy, protokołów i oświadczeń
  • Kompletowanie oraz archiwizowanie dokumentacji projektowej, zakupowej, księgowej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Realizację prawidłowego obiegu dokumentów w organizacji pomiędzy oddziałami a centralą
  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe, spożywcze, reprezentacyjne
  • Prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wysyłanie korespondencji
  • Bieżące wsparcie organizacyjne oddziału

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Jesteś dokładny i sumienny w wykonywaniu zadań
  • Cechujesz się postawą pro-kliencką i nastawieniem na rozwiązywanie problemów
  • Lubisz się uczyć nowych rzeczy

Oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce o zasięgu międzynarodowym
  • Duże możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami
  • Komfortowe warunki pracy i miłą atmosferę
  • Atrakcyjną lokalizację biura w samym centrum Warszawy
Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych