Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator ds. gospodarki magazynowej z j. angielskim

Hummel

Kielce

186 dni temu

Ogłoszenie numer: 1989189, z dnia 2018-06-15

hummel Polska poszukuje

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • odbieranie zamówień od handlowców i wprowadzanie ich systemu
  • przygotowywanie dokumentów magazynowych
  • analiza danych systemowych
  • przygotowywanie analiz dotyczących sprzedaży gospodarki magazynowej oraz zakupów
  • kontakt z Centralą hummel w Danii
  • wystawianie faktur i korekt dla klientów
  • nadzór nad terminową realizacją dostaw
  • rozliczanie faktur zakupu
  • ustalanie priorytetów realizacji zamówień
  • raportowanie wyników pracy przełożonemu
  • przekazywanie do księgowości dokumentów księgowych z tytułu zakupu towarów

Wymagania

  • bardzo dobrej znajomości programu Excel;
  • umiejętności analitycznych;
  • sumienności;
  • punktualności;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej.

Znajomość systemów magazynowych (ERP, MRP) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • umowę o pracę;
  • pracę: PON-PIĄ, w godz. 8:00 - 16:00,
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zakupy odzieży z rabatem pracowniczym;
  • stabilne warunki pracy.

Dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.

Poznaj stanowisko: Koordynator Dostaw

Koordynator Dostaw to osoba, która odpowiada za koordynację procesów dostaw towaru. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kontakt z klientem, przyjmowanie zamówień od klientów, współpraca z magazynem w zakresie kompletacji wyrobów gotowych zgodnie ze złożonymi zamówieniami, dbanie o terminowość i jakość realizowanych zamówień, wystawianie ...
Koordynator Dostaw Praca Koordynator Dostaw

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (757)
Wałbrzych (45)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (102)
Lubelskie:
Lublin (213)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (914)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (1942)
Radom (154)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (150)
Nysa (64)