Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator Lean Manufacturing

Winkelmann PL

Legnica

6 dni temu

Miejsce pracy: Legnica, branża motoryzacyjna
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bezpłatna opieka medyczna dla całej rodziny
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowana stołówka
  • Spotkania integracyjne
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie wakacji
Obowiązki
  • Wspieranie działu Lean
  • Audytowanie oraz nadzorowanie systemów wspierających produkcję (6S, TPM, LPA)
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu Lean w oparciu o obowiązujące standardy
  • Organizowanie i przeprowadzanie warsztatów optymalizacyjnych
  • Rozwój kultury Lean w organizacji
  • Analiza procesów i ich optymalizacja
Oczekiwania
  • Wykształcenie średnie techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Znajomość IATF 16949- mile widziana
  • Umiejętność prowadzenia projektów usprawniających
  • Dobra znajomość: Excel, Power Point, Word, SAP
  • Komunikatywność, kreatywność, siła przebicia
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń
  • Umiejętność motywowania pracowników uczestniczących w projektach
  • Umiejętność zarządzania zmianą
  • Umiejętność myślenia analitycznego

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Winkelmann sp. z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Winkelmann sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@winkelmann-group.de

Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem dane.osobowe@winkelmann-group.de

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting, dostawcom systemów informatycznych oraz pracownikom Grupy Winkelmann.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@winkelmann-group.de

Poznaj

Grupa Winkelmann dojrzewała jako firma rodzinna, w ciągu 120 lat działalności tworząc spółkę aż 23 prawnie niezależnych jednostek, zatrudniających ok. 4.000 osób! Naszą główną siedzibą jest centrala w Ahlen (Niemcy), posiadamy jednak zakłady produkcyjne na całym świecie, m.in. w Polsce, Turcji, Chinach oraz USA. Jesteśmy pionierem rynku w obróbce metali dla branży przemysłowej oraz wiodącym producentem pojemnościowych podgrzewaczy wody. Zajmujemy się produkcją części samochodowych dla największych marek branży motoryzacyjnej.

Stawiamy na bezustanny rozwój organizacji – i pracowników!

Nasz zespół jest bazą i gwarantem sukcesu przedsiębiorstwa, dlatego zapewniamy im możliwości rozwoju m.in. poprzez współpracę z zagranicznymi oddziałami, szkolenia, dofinansowanie nauki języków obcych i studiów. Posiadamy najnowocześniejsze parki maszynowe i know how, gwarantując członkom zespołu Winkelmann (każdego szczebla) pracę pełną ciekawych wyzwań – w innowacyjnej, międzynarodowej firmie!

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista ds. szkoleń lub inaczej zwany też trenerem, specjalistą ds. szkoleniowych, specjalistą ds. szkoleń i rozwoju, konsultant (w firmie szkoleniowej) to osoba, która odpowiedzialna jest za organizację i prowadzenie najlepszych i najbardziej odpowiednich w danym przypadku szkoleń zawodowych. Stanowisko to spotykane jest zazwyczaj w firmach konsultingowych lub szkoleniowych. Do głównych obowiązków pracownika ...
Specjalista ds. Szkoleń Praca Specjalista ds. Szkoleń

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (66)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (238)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (239)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2015)
Radom (171)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (80)