Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator projektów R&D

Klient portalu Praca.pl

Zachodniopomorskie

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 2376099, z dnia 2019-04-03

Dynamicznie rozwijający się start-up, tworzony przez specjalistów i naukowców doświadczonych na arenie międzynarodowej w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych, inżynierii materiałowej i projektowania, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy lub produktu,
  • Współpraca z Managerami R&D, szefami poszczególnych działów i zakładów produkcyjnych w działaniach mających na celu rozwój nowych produktów,
  • Analiza rynku oraz tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej i marketingowej firmy,
  • Weryfikacja zapotrzebowania płynącego z rynku,
  • Prowadzenie procesów komercjalizacji efektów prac badawczo-rozwojowych firmy,
  • Budowanie relacji B2B,
  • Ocena i rozwój nowych możliwości dla firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (chemiczne lub pokrewne), preferowani kandydaci z doktoratem,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość branży tworzyw sztucznych,
  • Mile widziane doświadczenie w dziale R&D w międzynarodowym środowisku,
  • Praktyka w realizowaniu projektów badawczo-rozwojowych, pisania zgłoszeń patentowych będzie atutem,
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,
  • Wysoka komunikatywność,
  • Otwartość na zmiany, innowacyjność,
  • Umiejętność organizacji własnej pracy,
  • Doświadczenie w zarządzaniu strategicznym, sprzedaży lub marketingu będzie atutem.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Samodzielne stanowisko o dużej swobodzie działania,
  • W dużej mierze zdalną pracę,
  • Możliwość realnego wpływu na politykę i strategię sprzedażową firmy oraz kształtowania kierunku współpracy z obecnymi i przyszłymi klientami,
  • Udział w dużych i nowatorskich projektach,
  • Motywujący system wynagradzania i niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (803)
Wałbrzych (54)
Legnica (131)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (271)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (276)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (974)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2303)
Radom (172)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (72)