Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Kierownika Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    10 godz.
    Twoja misja Będziesz wspierać Kierownika Recepcji w zapewnieniu skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez nadzorowanie pracy zespołu (około 20 pracowników), przestrzegania standardów marki (Novotel (326 pokoi) oraz Ibis (190...
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator recepcji

Klient portalu Praca.pl
Swornegacie
praca stacjonarna
1913 dni temu

Ogłoszenie numer: 2253841, z dnia 2019-01-29

Nowo powstały aparthotel w Swornegacie, w malowniczych Borach Tucholskich rozpoczyna swoją działalność w 2019 roku, w związku z czym poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora recepcji, która będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie całego obiektu, zarządzanie pracą recepcji oraz kontakt z gośćmi hotelowymi.

Miejsce pracy: Swornegacie

Nr Ref.: 577354818

Opis stanowiska

  • Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu Gości z zachowaniem standardów obsługi Klienta oraz wsparcie ich w bieżących problemach;
  • Obsługa systemów do rezerwacji oraz wykonywanie czynności związanych z nowymi rezerwacjami;
  • Dbałość o bieżące zaopatrzenie w niezbędne środki i artykuły na potrzeby ośrodka oraz współpraca z dostawcami;
  • Dbałość o stan techniczny obiektu, a w tym organizowanie drobnych napraw i przeglądów urządzeń;
  • Monitorowanie i kontrola wykonywanych zadań przez pracowników i podwykonawców;
  • Raportowanie Managerowi obiektu o wydatkach, zaopatrzeniu, potencjalnych problemach i zagrożeniach;
  • Reagowanie i wsparcie w ciężkich do przewidzenia sytuacjach kryzysowych (awarie, konfliktowi klienci itp.). Gotowość reakcji poza godzinami pracy.
  • Dbałość o kreowanie profesjonalnego wizerunku hotelu;

Wymagania

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej;
  • Swobodna umiejętność posługiwania się komputerem, a w szczególności programami z pakietu Office (MS Word, MS Excel);
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Umiejętność pracy na stanowisku kierowniczym;
  • Dyspozycyjność w weekendy oraz możliwość pracy w trybie zmianowym;
  • Dobra organizacja własnej pracy, dokładność i rzetelność;
  • Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego – mile widziana;
  • Wysoka kultura osobistej;

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Dużą samodzielność;
  • Pracę w nowoczesnym aparthotelu.