Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Korektor Warszawa
Korektor treści strony internetowej w j. niemieckim

Devire
Warszawa
praca stacjonarna
1876 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL35734

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Naszym klientem jest firma z branży e-commerce posiadająca swoje oddziały w kilkulastu krajach. Poszukujemy osoby na stanowisko korektora strony internetowej w j. niemieckim do działu odpowiedzialnego za tworzenie kampanii poduktowych. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą! Wszystkiego zostaniesz nauczony. Jeśli kontakt z j. niemieckim w codziennym życiu jest dla Ciebie ważny, jesteś osobą skrupulatną, dokładną, szybko przyswajasz nową wiedzę - jest to praca stworzona dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • obróbka materiałów (korekta, obróbka opisu produktów) oraz publikowanie i tworzenie kreatywnych treści,
  • współpraca z oddziałami firmy, które znajdują się w Niemczech
  • dodatkowe zadania w programie Excel

Nasz klient zapewnia:

  • Stabilne warunki zatrudnienia(umowa o pracę),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Benefity takie jak dopłata do karty sportowej oraz prywatna opieka zdrowotna,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży e-commerce,
  • Pracę z nowoczesnymi narzędziami e-commerce,
  • Ścieżkę rozwoju dopasowaną do Ciebie,
  • Możliwość pracy z domu od czasu do czasu,
  • Elastyczne godziny pracy.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Znajomość j. niemieckiego minimum na poziomie B2+ (preferowana C1),
  • Dokładność, skrupulatność.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.