Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kosmetolog do Hotelu Spa

Hotel Victoria***

Wejherowo, Bolszewo

41 dni temu

Ogłoszenie numer: 2334980, z dnia 2019-03-13

Victoria Relax & Body Center, które jest częścią Hotelu SPA Victoria znajdującego się w pobliżu centrum Wejherowa. Naszym Gościom oferujemy zarówno zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, zabiegi kosmetyczne, a także relaks w saunie lub jacuzzi. Goście indywidualni będący w podróży służbowej, rodziny z dziećmi, a także grupy turystyczne i biznesowe, znajdą tu szereg usług i zabiegów, które pozwolą w pełni zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł. www.hotelvictoria.pl

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Wejherowo, Bolszewo

Nr Ref.: CV SPA

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało z zastosowaniem sprzętu kosmetycznego
  • manicure, pedicure (klasyczny, hybrydowy, metodą żelową)
  • przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1
  • wykonywanie masażu zgodnie z wyborem oferty spa

Wymagania

  • zaangażowanie
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w zawodzie
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze, w profesjonalnym środowisku pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się
  • bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość awansu finansowego
  • szkolenia

Poznaj stanowisko: Kosmetolog

Kostmetolog zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów służących poprawianiu urody. Do jego zadań należy profilaktyka, która opóźnia ukazywanie się oznak starzenia, powstrzymywanie zmian skórnych negatywnie wpływających na wygląd zewnętrzny oraz pomoc w zachowaniu jak najdłużej sprawności życiowej. Do jego zadań zależą także m.in. diagnostyka skóry, dobór i wykonanie odpowiednich zabiegów ...
Kosmetolog Praca Kosmetolog

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (785)
Wałbrzych (61)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (263)
Toruń (130)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (916)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2216)
Radom (181)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (73)