Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Kosmetolog Kraków
Kosmetolog z doświadczeniem (k/m)

Klient portalu Praca.pl
Kraków
praca stacjonarna
2283 dni temu

Ogłoszenie numer: 1892761, z dnia 2018-01-24

Zapraszam do współpracy osobę pełną pasji,  która chce podjąć wyzwanie pracy w ambitnym zespole kosmetologiczno-lekarskim znanej krakowskiej kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii.

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania

  • Wykształcenie kosmetyczne
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista i empatia
  • Komunikatywność i otwartość
  • Doskonała organizacja
  • Dyspozycyjność i proaktywność

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej klinice medycyny estetycznej i kosmetologii na produktach najwyższej jakości
  • Możliwość współpracy z lekarzami, rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia
  • Współtworzenie prestiżowego adresu na mapie Krakowa
  • Umowa o pracę + system motywacyjny