Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

ITP S.A.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
1794 dni temu
DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW

ITP S.A. to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Firma jest również Producentem pierwszych na rynku wypełniaczy organicznych. Jej misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy osób na stanowisko:

Kosmetolog
Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy:

  • Wykonywanie prezentacji na nowoczesnej aparaturze zabiegowej
  • Identyfikacja potencjalnych klientów i nawiązywanie z nimi kontaktów
  • Przekazywanie wiedzy na temat urządzeń znajdujących się w ofercie firmy
  • Wyszukiwanie informacji poszerzających materiały szkoleniowe i prezentacje handlową dla klienta
  • Prowadzenie szkoleń merytorycznych i aplikacyjnych z technologii będących w portfolio firmy
  • Praca związana jest z podróżami na terenie Polski

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego- kierunek kosmetologia/fizjoterapia-warunek konieczny
  • Doświadczenia w zawodzie kosmetologa/ fizjoterapeuty minimum 3 lata-warunek konieczny
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjności, samodzielności, operatywności w działaniu
  • Umiejętności organizacji pracy
  • Prawa jazdy kategorii B

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia w Polsce i za granicą