Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    20 godz.
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetyczka

Hotele SPA Dr Irena Eris
Polanica-Zdrój
praca stacjonarna
2070 dni temu

Hotele SPA Dr Irena Eris to trzy luksusowe obiekty – w Krynicy-Zdroju, Polanicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich. Od 20 lat kształtują hotelarski rynek SPA i wyznaczają nowe trendy. Wyróżnia je najwyższa jakość obsługi, holistyczna oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Gości oraz prestiż miejsca.

Hotel SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kosmetyczka
Miejsce pracy: Polanica-Zdrój
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
  • wykonywanie zabiegów na twarz według określonych standardów,
  • obsługę urządzeń kosmetycznych,
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego kosmetycznego,
  • komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego i/lub niemieckiego,
  • pozytywnego nastawienia do pracy,
  • preferowany min. 1 rok stażu pracy w zawodzie.

Poznaj

To trzy ekskluzywne Hotele SPA położone w Krynicy-Zdroju, Polanicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich, które świadczą usługi na pięciogwiazdkowym poziomie. To jedyne w swoim rodzaju hotele typu SPA w Polsce, które stworzyły własną koncepcję harmonijnego wypoczynku według filozofii wellness. Wyróżnia je najwyższa jakość obsługi oraz holistyczna oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Gości. Od przeszło 25 lat Hotele SPA Dr Irena Eris wpływają na polski rynek SPA i wyznaczają nowe trendy, co znalazło odzwierciedlenie w ponad 70 nagrodach przyznanych zarówno przez gości, jak i ekspertów branżowych.

Hotele SPA Dr Irena Eris są synonimem luksusu i wzorcowego SPA, a ich mottem przewodnim jest hasło „Luksus blisko natury”.

A wszystko to udało się osiągnąć dzięki wyjątkowym ludziom pracującym w naszych zespołach. Poprzez swoje zaangażowanie nasi pracownicy dostarczają Gościom Hoteli SPA niezapomnianych przeżyć i poczucia, że u nas jest, jak w domu.

Dołączając do zespołu w Hotelach SPA Dr Irena Eris – podejmiecie pracę w wyjątkowych miejscach, pełnych życzliwości i troski o innych ludzi!