Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Wrocław

4 dni temu

Kosmetyczka
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/7223
OBOWIĄZKI:

Manicure,pedicure. Miejsce pracy: ul. Jednosci Narodowej 109, 50-301 Wrocław, tel.: 791978768 forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj 3 lata, praca na 1/4 etatu w godz 9-12. Oferta w sali: H

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Kurs manicure i pedicure

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe kurs manicure i pedicure znajomosć ukraińskiego na poziomnie B2 w mowie i pismie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 750 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Sala H
000000000

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu