Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Stargard

6 dni temu

Kosmetyczka
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/21/0210
OBOWIĄZKI:

regulacja rzęs, depilacja woskiem, zabiegi na twarz, henna, regulacja brwi, manicure, pedicure

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Miejsce pracy:

Stargard

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

I Brygady 35, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

u swojego doradcy klienta
91 578-40-14 wew. 64-69

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

dowód osobisty, skierowanie wydane przez urząd Okres stażu 7 miesięcy, wysokość stypendium 1440,00 zł brutto/netto miesięcznie. Oferta stażu skierowana jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy, które nie ukończyły 30 roku życia, spełniających warunki realizowanego projektu PO WER 2014-2020.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Poznaj stanowisko: Kosmetyczka
Kosmetyczka to osoba, która wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej. Do głównych obowiązków kosmetyczki należy: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami i przepisami bhp i sanitarnymi, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, w tym zabiegu manikiuru i pedikiuru, ...
Praca Kosmetyczka