Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Milówka

4 dni temu

Kosmetyczka
Miejsce pracy: Milówka
Numer: StPr/21/0187
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Milówka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Anna Jędrysek
ajedrysek@pup.zywiec.pl
334757500

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie do pracodawcy

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Poznaj stanowisko: Kosmetyczka
Kosmetyczka to osoba, która wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej. Do głównych obowiązków kosmetyczki należy: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami i przepisami bhp i sanitarnymi, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, w tym zabiegu manikiuru i pedikiuru, ...
Praca Kosmetyczka